Współpracownicy

Andrzej Banaś

Doświadczony doradca wielu samorządowych podmiotów na terenie całego kraju, specjalista w zakresie zamówień związanych z ochroną środowiska. Współwłaściciel krakowskiej firmy doradczej F.U.D. Doradca s.c., wieloletni trener z listy Prezesa UZP, doświadczony wykładowca. Publicysta, zajmujący się problematyką zamówień publicznych. W latach 1994-1999 - pełnomocnik wojewody ds. zamówień publicznych.


dr inż. Grzegorz Bliźniuk

Autor jest doktorem informatyki. Łączy pracę naukową z aktywnością w zakresie informatyzacji administracji publicznej. Obecnie jest zaangażowany w rozwój systemu informacyjnego ochrony zdrowia w Polsce. W roku 2008 otrzymał prestiżową nagrodę im. Marka Cara za wdrożenie w Polsce systemowych podstaw skutecznej implementacji informatyzacji administracji publicznej i rozwoju społeczeństwa informacyjnego. W latach 2005-2007 – jako wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, był odpowiedzialny za informatyzację administracji oraz realizację polskiego komponentu Systemu Informacyjnego Schengen i Systemu Informacji Wizowej. Skuteczne uruchomienie tego systemu we wrześniu 2007 roku umożliwiło wejście Polski do Strefy Schengen. Na co dzień związany z warszawską gminą Bemowo i podwarszawską gminą Czosnów.


Anna Cebula
 
Dziennikarka, absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Wiedzy o Teatrze na warszawskiej Akademii Teatralnej. Pisała w „Gońcu Koszalińskim”, „Gazecie Poznańskiej”, „Urodzie”, Polskiej Agencji Prasowej, „Kurierze Polskim”, redaktorka w wydawnictwie EM (redagowała kilka tytułów). Przez rok pracowała w „Kurierze Wileńskim” w Wilnie, współpracowała z „Dziennikiem” w dziale „Podróże”, publikowała we „Voyage”, nowojorskim „Dzienniku Nowym”, pisała też do teatralnego kwartalnika „Drama”, dodatku dla abonentów sieci Plus. Autorka przewodników o Słowacji, Czechach i Polsce - dodatku do „Gazety Wyborczej” oraz przewodnika o pojezierzu wałeckim, współautorka Wielkiego Atlasu Świata wyd. EM. Pracowała w gazeta.pl, „Magazynie na Zdrowie”, była redaktorem prowadzącym działu „Podróże” i „Ludzie” portalu „Moje New York City”. Stworzyła i prowadzi portal Geographer.pl, obecnie publikuje w lokalnym tygodniku ukazującym się w powiecie wałeckim.

dr Mikołaj Niedek

Absolwent Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku, Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Rozwoju Obszarów Wiejskich Krajowego Centrum Doradztwa Rolniczego. Specjalizuje się w aspektach społecznych i ekologicznych rozwoju gospodarczego, koncepcji zrównoważonego rozwoju oraz ekonomii społecznej. Zarządza projektami edukacyjnymi adresowanymi do środowisk samorządowych. Członek Zespołu ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Ministerstwie Gospodarki (Grupa ds. Zrównoważonej Konsumpcji). Związany z Fundacją Promocji Gmin Polskich od 2003 r.


Mateusz Weber

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę rozpoczął w 2006 roku w „Dzienniku Polska Europa Świat” jako dziennikarz działu Warszawa, a później Kraj. Następnie pełnił funkcję redaktora i sekretarza redakcji „Dziennika Gazety Prawnej”. Od 2010 – 2013 analityk Sekcji Dokumentacji i Analiz TVN24. Producent i redaktor programu informacyjnego „Teleserwis” w telewizji TVN24.


dr inż. Zbigniew Zychowicz

Prezes Zarządu Instytutu Rozwoju Regionalnego w Szczecinie. Wykładowca m.in. socjologii, protokołu dyplomatycznego, komunikacji społecznej w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.

W przeszłości:

  • Przewodniczący Sejmiku Samorządowego Województwa Szczecińskiego
  • Pierwszy Prezydent Euroregionu Pomerania 1995-1998
  • Pierwszy Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego 1998-2000
  • Senator RP 2000-2005
  • Doradca Prezydenta RP w 2000 r.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

PARTNERZY