poniedziałek, 13 październik 2014 09:35

Konferencja ekspertów z cyklu: INNOVATIVE POLAND już 16 października!

Napisane przez 

16 października 2014 roku w Centrum Konferencyjnym Muranów (Muzeum Historii Żydów Polskich, ul. Anelewicza 6 w Warszawie) odbędzie się siódma już konferencja ekspertów z cyklu: INNOVATIVE POLAND zatytułowana Smart Buildings & Smart Cities.

Wydawnictwo „The Warsaw Voice” od wielu lat prowadzi działania na rzecz popularyzacji ekologicznych praktyk mających na celu budowanie świadomości ekologicznej.

W ramach cyklu konferencji ekspertów INNOVATIVE POLAND staramy się popularyzować najnowsze rozwiązania dotyczące zrównoważonego rozwoju, niskoemisyjnego budownictwa, wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W programie konferencji znajdą się między innymi zagadnienia dotyczące:

- innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań w zielonych budynkach ü zintegrowanego budownictwa

- finansowanie ekologicznych inwestycji ü rola samorządu i deweloperów w budowaniu nowej tkanki miejskiej

- przyjaznego biura.

Wśród jej uczestników będą m. in. architekci, deweloperzy, inżynierowie budowlani, inwestorzy, szefowie spółek giełdowych i właściciele firm, przedstawiciele branż zainteresowanych rewitalizacją, certyfikacją, przedstawiciele sektora IT, bankowcy, finansiści, a także przedstawiciele rządu i samorządów.

W związku z tym, że Magazyn Samorządowy Gmina objął patronat medialny nad Wydarzeniem, wraz z Organizatorem serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Więcej informacji na stronie Organizatora: http://innovativepoland.org.pl/pages/pArticle.php?id=6

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

PARTNERZY